Юллар һәм транспорт өлкәсендәге проектларны дәүләт хосусый партнерлык проектларын әзерләү һәм гамәлгә ашыру буенча эксперт-консультатив сессия узды

2022 елның 9 августы, сишәмбе

Бүген Татарстан Республикасы транспорт һәм юл хуҗалыгы министрлыгында автомобиль юллары һәм автотранспорт өлкәсендә дәүләт хосусый партнерлык проектларын әзерләү һәм гамәлгә ашыру буенча эксперт-консультатив сессия узды.

Чарада Татарстан Республикасы транспорт һәм юл хуҗалыгы министры Фәрит Хәнифов, «Энергоразвитие» ИК» ҖЧҖ өстенлекле проектларын үстерү буенча директоры Айрат Гәйфетдинов, РФ Спорт министрлыгы каршындагы методик базаны үстерү буенча ведомствоара эш төркеме әгъзасы Константин Макаревич катнашты.

Шулай ук видеоконференцэлемтәдә юл-төзелеш оешмалары, башкарма комитет, Куйбышев һәм Горький тимер юллары вәкилләре катнашты.