җомга

«Имин сыйфатлы юллар» милли проекты кысаларында агымдагы елда Татарстан Республикасы Биектау муниципаль районының IV - техник категорияле Коркачы - Югары Ия автомобиль юлы участогына капиталь ремонт ясалачак.

чәршәмбе

«Имин сыйфатлы юллар» милли проекты кысаларында Казан һәм Чаллы шәһәрләрендә интеллектуаль транспорт системаларын кертүне дәвам итәчәкләр.

дүшәмбе

«Имин сыйфатлы юллар» милли проекты кысаларында агымдагы елда Татарстан Республикасы Тукай муниципаль районының Мәләкәс авылында Мәләкәс елгасы аша күпер төзелеше башкарылачак.

җомга

«Имин сыйфатлы юллар» милли проекты кысаларында Казан һәм Яр Чаллы шәһәрләрендә интеллектуаль транспорт системаларын кертүне дәвам итәчәкләр.

пәнҗешәмбе

«Имин сыйфатлы юллар» милли проекты кысаларында агымдагы елда Татарстан Республикасының Алексеевск муниципаль районында "Мөслимкино - Биләрск" автомобиль юлында Кече Чирмешән елгасы аша күпер реконструкцияләнәчәк.

дүшәмбе

«Имин сыйфатлы юллар» милли проекты кысаларында агымдагы елда Татарстан Республикасы Югары Ослан муниципаль районының Рус Макылы авылындагы Клянчейка елгасы аша күпер реконструкцияләнәчәк.

җомга

«Имин сыйфатлы юллар» милли проекты кысаларында агымдагы елда Казан шәһәренең Киров районында Галимҗан Баруди урамына (Краснококшай урамыннан Батыршин урамына кадәр) ремонт ясалачак.

чәршәмбе

декабрь, 2023 ел
сишәмбе

«Имин сыйфатлы юллар» милли проекты кысаларында Татарстан Республикасы Балык Бистәсе муниципаль районында «Казан – Ырымбур» - Балык Бистәсе, км 22+632 – км 25+170, IV-техник категорияле автомобиль юлларына ремонт ясалды. Участокның озынлыгы 2,538 км.